Hizmetlerimiz

YURTİÇİ PARSİYEL TAŞIMACILIK :

Ağırlık ve/veya hacim bakımından komple araç doldurmayan yüklerinizi aynı yöne gidecek diğer müşteri taleplerimiz ile birleştirerek, şubeler arası gelişmiş dağıtım ağımız gücüyle terminli, ekonomik ve güvenli biçimde yerine ulaştırıyoruz.

line4

YURTİÇİ KOMPLE ARAÇ TAŞIMACILIĞI :

Pratik Ulaştırma, yurtiçi kara yolu taşıma organizasyonlarında çözüm ortağınızdır. Yükün gerektirdiği özelliklere göre araç tedarik edilerek, ekipman ve iş gücü planlamalarında lojistik destek sağlanmaktadır.

line4

DEPOLAMA VE STOK YÖNETİMİ 

Tüm şubelerimizde depolama, elleçleme, paketleme ve streçleme hizmetleri verilmektedir. Depolama hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin stok kontrol ve sevkiyat yazılımları ile entegre çözümler üretilir. Şubelerimizin bulunduğu illerde günlük, çevre illerde rut planı doğrultusunda teslimatlar gerçekleştirilir.

line4

ZİNCİR MARKET DAĞITIMI 

Ulusal ve yerel zincir market depolarına komple ve/veya parsiyel dağıtım hizmeti sunuyoruz. Deponuzdan aldığımız veya Pratik Ulaştırma depolarında muhafaza edilen ürünleriniz, alanında deneyimli personellerimizce planlanarak müşterilerinize teslim edilir. Teslim evrakları onaylatılarak hizmet faturası ekinde tarafınıza iletilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın